Dzīvokļu pārvākšanās

Jūs pārvācaties uz jaunu dzīvokli vai pat jaunu māju?

Dzīvokļa pārvākšanās var būt salīdzināma ar ugunsgrēku vai dabas katastrofu, bet var kļūt par notikumu, ko Jūs atcerēsieties kā brīnišķīgas un daudzsološas pārmaiņas Jūsu dzīvē. Lai pārvākšanās process noritētu labi, tā organizācijai jāpieiet ar visu nopietnību.

Jums ir jāpārvācas un Jūs nezināt, ar ko sākt?

Īstenībā viss ir ļoti vienkārši. Labi saplānota un profesionāli veikta dzīvokļa pārvākšanās Rīgā parasti prasa vienu dienu. Jau vakarā Jūs sēdīsieties savā iemīļotajā atzveltnes krēslā, uzmetīsiet skatienu jaunajam dzīvoklim, redzēsiet, ka visas mēbeles ir samontētas un noliktas savās vietās, bet mantas akurāti saliktas. Mājās ir kārtība, bet Jūs esat spēka pilns, tātad, ir īsts laiks sastādīt viesu sarakstu jaunā dzīvokļa iesvētīšanai. Viss tas kļūs par realitāti arī Jums, ja Jūs uzticēsiet dzīvokļa pārvākšanās organizēšanu Rīgā mūvinga pakalpojumu profesionāļiem.

Izvēlēties pakalpojumus atbilstoši savām vajadzībām.

Mūsu kompānija piedāvā pārvākšanās un klavieru pārvadāšanas pakalpojumus Rīgā, kā arī citus pakalpojumus.

 1. Jūs varat pasūtīt mums dzīvokļa mēbeļu izjaukšanu vai salikšanu, dzīvokļa mantu un mēbeļu iepakošanu, mēbeļu un mantu iekraušanu un izkraušanu, pianīna vai klavieru pārvadāšanu Rīgā
 2. Kompānijā var iegadāties profesionālu iepakojumu dzīvokļa pārvākšanās vai neliela dzīvokļa pārvadāšanas īstenošanai un saudzīgiem pārvadājumiem

Lai Jūsu dzīvokļa pārvākšanās noritētu Jums maksimāli komfortabli un ērti, pietiek iepriekš piezvanīt pa telefona numuru +371 67 600 803

Profesionāla dzīvokļa pārvākšanās

Kas ir profesionālā dzīvokļa pārvākšanās?

Tā ir tāda dzīvokļa pārvākšanās, kas noris noteiktajos termiņos, bez īpašuma bojāšanas un, galvenais, ar jauno iemītnieku komfortu. Pirms sākas dzīvokļa pārvākšanas:

 • tiek noteikts pārvadājamā īpašuma apjoms
 • tiek nozīmēts dzīvokļa pārvākšanās datums un laiks
 • tiek sarunāti dzīvokļa pārvākšanās nosacījumi

Rezultātā viss noris gludi un bez pārsteigumiem!

Kāpēc dzīvokļa pārvākšanās procesā ir nepieciešama profesionāla iepakošana?

Kad mēs pārvācamies jaunā dzīvoklī vai mājā, tik daudz sirdij mīļu un mums ierastu mantu gribas ņemt līdzi. Mīļākā servīze, omulīgs atpūtas krēsls, senas gleznas, spoguļi un daudz kas cits.

Kā to visu pārvest uz jaunu vietu un neko nesabojāt ceļā?

Te Jums palīdzēs profesionāla iepakošana dzīvokļa pārvākšanās vai nelielas dzīvokļa pārvadāšanas pakalpojumiem Rīgā, kas pārvākšanās procesā aizsargās jebkuru lietu no skrambām, nošķēlumiem un plaisām. Profesionāla iepakošana būs arī nepieciešama gadījumā, ja tiek sniegti klavieru vai pianīna pārvadāšanas pakalpojumi.

Kā gūt baudu no dzīvokļa pārvākšanās?

Vienkārši uzticēties speciālistiem dzīvokļu pārvākšanās vai nelielas dzīvokļa pārvadāšanas jomā.

Speciālisti Jūsu vietā izdarīs visu:

 • izjauks mēbeles
 • iepakos mantas
 • iekraus tās mašīnā un aizvedīs uz vajadzīgo adresi
 • mēbeles samontēs un saliks vietās
 • izvietos mantas
 • uzstādīs karnīzes, gleznas un virtuves mēbeles

Pēc dzīvokļa pārvākšanās vai neliela dzīvokļa pārvadāšanas pakalpojumu sniegšanas neatstās iepakojamos materiālus.

Atcerieties, ka pārvākšanās pakalpojumu sniegšana skaitās pabeigta tikai tad, kad viss atrodas savās vietās!